Branże

 • Mała Architektura

  Pergole, ogrody zimowe oraz wiele innych elementów małej architektury można konfigurować dzięki platformie Variantic. Co więcej technologia rozszerzonej rzeczywistości pozwala zobaczyć, przy pomocy telefonu komórkowego lub tabletu, jak skonfigurowany produkt będzie wyglądał na żywo. 

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Meble

  Meble to jedne z najbardziej wymagających produktów, jeżeli chodzi o możliwości konfiguracji. Niesamowita złożoność oparta na zaledwie garstce parametrów. Variantic pozwala zarządzać nimi wszystkimi jednocześnie, ukazując możliwości konfigurowania przy pomocy prostego i intuicyjnego interfejsu. 

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Stolarka

  W stolarce otworowej, tak jak i w wielu innych produktach, niektóre możliwości są dostępne do wykonania dopiero przy odpowiednich ustawieniach. Variantic umożliwia ukrywanie lub odsłanianie opcji w zależności od wybranej konfiguracji. 

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Pojazdy

  Variantic to doskonałe rozwiązanie dla ponadgabarytowych przedmiotów o dużej ilości wariantów. Nieograniczony wielkością "showroom" pozwala zaprezentować dowolny produkty o dowolnych gabarytach. Wszystko to bez konieczności posiadania pokaźnego katalogu. 

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Mechanika

  Nieważne, czy są to ciężkie maszyny przemysłowe, maleńkie precyzyjne mechanizmy, silniki elektryczne, czy po prostu sekcje linii montażowej, Variantic ma wszystko pod kontrolą. Pomoże klientom i współpracownikom biznesowym zrozumieć strukturę i logikę produktów.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Sektor Logistyczny

  Variantic jest platformą, w której konfiguratory sprawdzają się w wielu różnych branżach. Jedną z nich jest sektor logistyczny. Konfiguratory mebli metalowych, wózków transportowych czy regałów, to tylko niektóre przykłady użyci platformy Variantic w tej branży.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Sektor medyczny

  Variantic to świetne narzędzie dla działów handlowych. Dzięki łatwym i przejrzystym interfejsom oraz gamingowemu doświadczeniu pracy, nauka i poznawanie nowych produktów oraz zmian jakie zostały w nich wprowadzone są o wiele łatwiejsze i szybsze. Nawet dla osób, które wcześniej nie miały doczynienia z danym produktem.

  CZYTAJ WIĘCEJ